Duben 21, 2019

Aura-Soma

propojuje vibrační energie Matky přírody v léčivém systému složeném z barev, rostlin a energie krystalů, díky kterým pozvedáme naši spokojenost a vitalitu. Jsou tvořeny nejkvalitnějšími organickými a biodynamickými složkami, přinášejí našemu energetickému systému lehkost, rovnováhu a klid. Uzdravují a chrání naši auru.

Základní strukturu aury tvoří sedm hlavních barevných energetických vírů neboli „čaker“, které přijímají, zpracovávají, transformují a také vysílají energii. Barvy čaker jsou klíčové a jedním z cílů Aura- Somy je tento čakrový systém zharmonizovat a obnovit tím vitalitu, zdraví a celkovou psychickou a fyzickou rovnováhu.

Barvy, které si intuitivně vybíráme nám přinášejí odpovědi na naše otázky, jsou obrazem nás samotných a životní fáze, kterou právě procházíme. Jsme instinktivně přitahováni k barvám, které volíme a které odpovídají naší auře.

Náš barevný výběr vypovídá kým ve skutečnosti jsme, kam směřujeme a  odráží potřeby naší bytosti. Naše barevné preference nám pomáhají odhalit  vlastnosti a osobnost každého člověka a ukazují nám cestu k většímu rozvinutí našich  darů a schopností.

 

POMANDERY – “ Vůně barev“

jsou určeny k ochraně a harmonizaci energetického těla. Nanášíme je do aury, která obklopuje naše fyzické tělo. Vytváříme tak kolem sebe síť, která nás chrání před nepříznivými energiemi, ale zároveň nechává proniknout energie pozitivní. Aura zdravého a vyrovnaného člověka je krásná a zářivá a pomandery nám pomáhají tuto záři chránit a zachovat. K účinnosti pomanderů přispívají barvy, výtažky z rostlin a energie krystalů, které nám pomáhají obnovovat rovnováhu jemnohmotných těl.

KVINTESENCE – „Pozvání světla“

přinesly do systému Aura-Somy zcela nové energie a jsou spojeny s velkými duchovními učiteli. Kvintesence pracují prostřednictvím astrálního a éterického těla, do kterého dokáží vnést nejpozitivnější energie svého barevného paprsku. Umožňují nám ujasnit si mnohé o našich postojích, zvycích i o nás samotných. Často pak dokážeme vidět život lépe a přesněji, s odstupem i nadhledem. Kvintesence jsou určeny zvláště pro období, kdy člověk potřebuje pomoci, pro období změn, traumat či krizí. Dokáží pracovat se všemi aspekty naší bytosti, a to velmi jemným způsobem.

EQUILIBRIUM .“ Probuzení barvou“

zářivé dvoubarevné lahvičky tvoří srdce Aura- Somy. Tyto lahvičky na olejové a vodní bázi obsahují řadu přírodních ingrediencí, včetně bylin, éterických olejů a energií kamenů. Lahvičky harmonizují celou naši bytost, skrze působení jemných energií v rámci elektromagnetického pole obklopujícího naše fyzické tělo. Každá kombinace equilibria funguje jako dokonale vyrovnávací systém, který jednoznačně rezonuje s našimi jednotlivými vlastnostmi. Jsme přitahováni k barvám, které vyjadřují naši individualitu. Náš barevný výběr je vyjádřením našeho já jako osobnosti v čase a zároveň věčnosti naší duše. Každá barevná kombinace je energeticky vyvážena tak, aby přinášela co nejvyšší dobro svému uživateli.

Aura- Somu používám při všech svých ošetřeních a tím se zesiluje účinek:

Access Bars

Access Facelift

Odblokování traumat

Jak být sebou

Také provádím velice účinnou harmonizaci čaker s barevnými lahvičkami Equilibrium, Pomandery a Kvintesencemi.